Natalka Karpa

Наталка Карпа – українська співачка, Заслужена артистка України, львів'янка. Працює в музичних напрямках house та deep house, україномовна танцювальна музика. Має проект етно-пісень, який реалізувала спеціально для української діаспори за кордоном. Також у 2008 р. здобула популярність у Європі з хітом "Калина"

Народилася у невеличкому мальовничому містечку Добромиль, що неподалік польсько-українського кордону, у сім'ї музиканта. Саме завдяки батьку в п'ять років Наталка вже вивчала нотну грамоту та була однією із учениць музичної школи. Згодом вона почала співати у народному хорі "Писанка", а через певний час стала солісткою зразкового вокально-інструментального ансамблю "Галицька перлина", під керівництвом діяча культури Лесі Салістри, з-під крила якої вилетіло у світ чимало зірок (Руслана, Інеса Братущик, Ольга Юнакова, Олеся Киричук та ін). Наталя була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: "Слов'янський базарчик", "Молода Галичина", "На хвилях Світязя", "Надія", "Мелодія", "Пісенні джерела Прикарпаття", "Тарас Бульба", "Шлягер року", "Наша пісня" та інших.

В активі співачки також дві вищі освіти. Вона закінчила Львівський Медичний університет імені Д. Галицького і Національний університет "Львівська Політехніка" (англійська філологія).

Дискографія Наталки Карпи налічує 5 альбомів: "Любов врятує світ" (2001 р.), "Ти пробач мені" (2004 р.), " Різдвяна зірка" (2004 р.), "Історія" (2007 р.), "Найкраще" (2013 р.). В творчому доробку співачки також є 14 відеокліпів: "Ти пробач мені", "Я додому повернусь", "Ми – історія", "Вперше", анімаційний кліп "Калина", "Інша", "Час-пісок", "Інша (remix)", "Різдвяна казка", "Від мене до тебе", "Ти не прийшов", "Твій голос", "Літо пройде", "Звір".

Виконавиця постійно підтримує дитячі та юнацькі фестивалі, конкурси у якості гостя та члена журі, займається благодійністю і не раз влаштовувала тури для дітей-сиріт інтернатами України; активно підтримує проект фестивалю "Талановиті діти України".

Наталка реалізовує себе і в інших сферах – з 2006 по 2007 рр. була ведучою програми "Екстремальний Вікенд". За високі професійні досягнення в галузі культури та мистецтва співачка була удостоєна найвищої нагороди у галузі журналістики на всеукраїнському щорічному конкурсі засобів масової інформації "Золоте перо". У листопаді 2007 року стала автором ідеї та ведучою програми "Відкрий себе".

В 2005 р. Наталка разом зі своїм продюсером Ярославом Степаником створила осередок творчої молоді - продюсерський центр "НіКа". 

Найпершим пострілом Наталки Карпи у небо популярності є пісня "Калина". Вона стала визначальною у творчому житті співачки, адже завдяки ній Наталка стала відомою в Україні, а також здобула шалену популярність в Європі!

В 2009 році Наталка стала лауреаткою премії Міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна". А 8 березня 2009 року була удостоєна звання Заслужена артистка України. 

2013 р. Наталка Карпа починає роботу над шостим студійним альбомом, більшість пісень до якого пише сама та присвячує його українській діаспорі всього світу. В серпні 2013 р. розпочинає світовий масштабний тур до країн з найбільшою українською громадою. 

Развернуть
 Natalka Karpa - Сонцезалежна
Natalka Karpa
Сонцезалежна
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист