Анонс прем’єри! DZIDZIO feat Іван Попович - Розлук не буде
DZIDZIO feat Іван Попович
Василина
DZIDZIO
Банда Банда
DZIDZIO
Не матюкайся

Анонс прем’єри! DZIDZIO feat Іван Попович - Розлук не буде

Дзідзьо разом з народним артистом України Іваном Поповичем презентують нову версію пісні на слова та музику Богдана Грицака “Розлук не буде”, що написана ще у 1987 році.

Саме через ту пісню Дзідзьо захотів співати, почувши вперше її на львівському телебаченні. Маленьким Дзідзьо ставав на стільчик вдома перед гостями, брав віник у руки замість мікрофона і виступав, співаючи “Сонце ласкаве, землю голубить, весну кохання до нас прислало…”

Прем’єра пісні відбудеться у неділю, 16 квітня о 13:00, на саму Паску, у прямому ефірі радіо “Львівська хвиля”, де артисти розкажуть про їхнє знайомство, про спільну роботу, а також про те, чому саме цю пісню вони обрали для дуету.

Одразу після ефіру пісню можна буде послухати на офіційному каналі DZIDZIO в YouTube

Нагадаємо, що гурт DZIDZIO та Іван Дмитрович вже мають досвід співпраці разом, результатом якої є запальна пісня “Василина”, якій артисти дали новий подих. Ця композиція не лишає байдужих до танцю з перших акордів. Попередній експеримент осучаснення народно улюбленого хіта так сподобався Дзідзьові та Івану Поповичу, що вони вирішили продовжити популяризувати відомі пісні серед нового покоління.

Расскажите друзьям
14 Апрель 2017
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист