DZIDZIO попав на три штуки баксів

DZIDZIO попав на три штуки баксів

Вийшов другий офіційний трейлер фільму «DZIDZIO Контрабас»

Команда фільму  «DZIDZIO Контрабас» презентує другий офіційний трейлер українського народного суперблокбастера, який вийде в кіно вже 31 серпня.

«Ви не подумайте, то не трейлер коштує три штуки, то один з купи жартів, які ви побачите у фільмі. В дві хвилини ми все не змогли запихнути, але сміятися ви будете обов’язково. Бо навіть мій костюм розійшовся по швах поки я дивився трейлер», - запевнив Дзідзьо (Михайло Хома).

«Мені завжди подобаються нові та ризиковані проекти. “DZIDZIO Контрабас” - став саме таким. І я впевнений, що фільм отримає найкращі та найпозитивніші відгуки у людей різного віку та професій», - поділився своїми думками Генеральний продюсер Сергій Лавренюк.

«Ми не випадково вирішили вийти з фільмом перед новим навчальним роком. Нам дуже хочеться, щоб завдяки  “DZIDZIO Контрабас” він почався на позитивній та веселій хвилі. Сміятися будуть усі! Гарантуємо!», - додає продюсер фільму Павло Сушко.

«Я отримала масу задоволення на знімальному майданчику працюючи з Дзідзьо – це завжди весело, купа жартів та імпровізації. У фільмі прекрасний акторський склад: Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Ігор Кондратюк, для глядача буде багато несподіванок. В мене незвичайна роль фатальної дівчини, яка єдина в картині розмовляю російською мовою, що підкреслює колорит моєї героїні», - розповідає акторка фільму Олена Лавренюк.

Лінк на постер | Лінк на скачування трейлера | Офіційна сторінка фільму | Офіційна сторінка DZIDZIO

Інформація про фільм:

Синопсис:

Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi - для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

Назва фільму: DZIDZIO Контрабас

Жанр: комедія

Генеральні продюсери: Сергій Лавренюк, Дзідзьо (Михайло Хома)

Продюсер: Павло Сушко

Режисер: Олег Борщевський

Оператор: Дмитро Юріков

Сценаристи: Володимир Нагорний, Іван Поляков, Віктор Семерин, Михайло Хома, Сергій Лавренюк, Павло Сушко, Сергій Павук

В ролях: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Юлік (Назарій Гук), Лямур (Орест Галицький), Бодя Павук (Сергій Либа).

Хронометраж: 89 хв.

Дата релізу: 31 серпня, 2017

Кінопрокатник: Ukrainian Film Distribution

Кількість копій: 140 +

Расскажите друзьям
09 Август 2017
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист