Гімн столиці України «Як тебе не любити, Києве мій» намагаються ВКРАСТИ

Гімн столиці України «Як тебе не любити, Києве мій» намагаються ВКРАСТИ

Відповідно до ч.1. ст. 32 Закону України «Про авторське право  і суміжні права» (далі – Закон) використання твору  будь-якою особою допускається виключно на основі авторського договору,  за винятком  випадків,  передбачених статтями 21-25 цього Закону.

Музичний твір «Як тебе не любити, Києве мій (Києве мій)» автор слів - Луценко Д.Є., автор музики -Шамо І.Н. являється об’єктом авторського права та підлягає захисту на загальних підставах.

Затвердження музичного твору «Як тебе не любити, Києве мій (Києве мій)» Гімном територіальної громади міста Києва (Рішення Київської міської ради №371/371 від 13 листопада 2014 року), не змінює правового статусу твору – він і надалі захищається авторським правом.

Тобто для використання музичного твору «Як тебе не любити, Києве мій» (окрім випадків визначених ст.21-25 Закону),  необхідно отримати дозвіл правовласника (укласти ліцензійний договір). В іншому випадку - без договірне використання музичного твору порушує виключні майнові авторські  права  та дає підстави захищати їх, в тому числі в судовому порядку.

Хочемо нагадати та звернути особливу увагу, що Конституція України гарантує непорушність результатів інтелектуальної діяльності, ніхто не може використовувати або поширювати їх без його згоди суб’єкта авторського права.

Безымянный

Расскажите друзьям
27 Апрель 2018
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист