Julik готує музичний сюрприз для своїх прихильників

Julik готує музичний сюрприз для своїх прихильників

Julik готує музичний сюрприз для своїх прихильників

Нещодавно у свої соціальних мережах Julik оприлюднив світлини зі зйомок лірично-романтичного відео та анонсував вихід своєї другої композиції! Саме у День Закоханих співак обіцяє потішити своїх шанувальників ще одним треком про кохання.

Зйомки лірик-відео відбулись у Львові, основним мотивом картини є передання світлого почуття кохання! Поєднання щирих синхронів та влучна графіка - це все, що було потрібно аби екранізувати рядки нової пісні Julika.

«За своє життя, я знявся у десятках короткометражок, більше десяти кліпах, десятках реклам та в двох повнометражних фільмах! Не подумайте, що я хвалюся, хочу просто поділитися враженнями та емоціями від перших, а головне власних зйомок лірик-відео. Зізнаюсь, направду, дуже важко контролювати абсолютно усе - від А до Я , саме ти відповідальний за безліч функцій та й загалом за фінальний продукт!» - сказав Julik.

Лише яскрава кольористика та мінімалізм - основне у цій картині. Артист зізнався , що тепер усвідомив наскільки важко самостійно контролювати абсолютно усі процеси.

«Дуже добре, коли за спиною є хороший досвід та найголовніше - команда , яка готова працювати на спільний результат! Я дуже задоволений: не дарма провів близько семи годин , нічого не їв, лише декілька разів пив каву - та це нічого , коли ти робиш улюблену справу. А знаєте яка моя улюблена справа? - Дарувати Вам радість та позитивні емоції» - підкреслив артист.

Побачити та почути пісенну премєру Julika,  кожен охочий зможе вже 14 лютого у мережі YouTube на офіційному каналі співака а також на радіостанція України!

Расскажите друзьям
14 Февраль 2019
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист