Оновлена Alyosha презентує провокаційний кліп “DAMA”

Оновлена Alyosha презентує провокаційний кліп “DAMA”

Відома українська співачка Alyosha починає абсолютно новий етап в своїй кар’єрі: нова музична команда, нове звучання, новий образ. Виконавиця представляє відеороботу “DAMA”: історію про ревнощі та кохання, про містику, яку кожен із нас може придумати собі, коли переживає дуже сильні почуття.

— Будь-які ревнощі зазвичай спровоковані тим, що ти сам щось недопрацював у стосунках, — коментує Alyosha. — Накручуєш себе, не можеш прибрати полуду з очей, віриш кожному передбаченню... За підсумком, чим сильніші почуття, тим завзятіше за них потрібно боротися! Ще краще — повністю довіряти людині, тоді в ревнощах просто немає сенсу!

Кліп вийшов глибоким, моментами — навіть жорстким, особливо його фінальні сцени, їх можна назвати аморальними! Але без них, як стверджує сама артистка, історія була б не зовсім повною.

Режисером “DAMA” став Олег Борщевський. Це не перша співпраця співачки і режисера: раніше Олег знімав для Alyosha кліп “БЕЗоружная”. Ідея кліпу, за його словами, народилася зі змісту пісні.

— Сюжет кліпу — про пару в момент розставання, про зраду і прощення, про нерви в момент розпаду відносин, — говорить Олег Борщевський. — Про двох людей, які не можуть бути один без одного, але зрада унеможливлює їхнє подальше спільне життя. Щоправда, чи зможе жінка пробачити чоловіка і чи не стане це прощення занадто пізнім?.. Ідею з метафорами було запропоновано мною Alyosha, і сценарій знайшов свої деталі у спільному обговоренні. Так з’явився візуальний хід, коли чоловік зникає, і ми розуміємо, що ця боротьба відбувається у її свідомості.

Прем’єра кліпу співачки Alyosha “DAMA” відбудеться сьогодні, 25 жовтня, в “ДК ПРЕМ’ЄР” на телеканалі М1. Відео вже доступне на офіційному каналі виконавиці в YouTube.

Расскажите друзьям
25 Октябрь 2018
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист