Павло Табаков концертом у Києві завершив тур «Любов Жива»

Павло Табаков концертом у Києві завершив тур «Любов Жива»

У столичному Caribbean Club публіка співала хором і тричі викликала співака «на біс»

Концертом у Києві, в Caribbean Club, завершився тур Павла Табакова «Любов Жива». Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Вінниця та інші міста України цієї осені наповнювалися Любов’ю, яку чути у кожній пісні переможця телепроектів «Шанс» та «Голос країни»!

2A3A4129

За останній рік Павло Табаков, якого більшість знає як «невиправного романтика», багато експериментує у новому стилі - в танцювальній музиці. І робить це вдало: треки «Любов Жива. Radio Remix» та «Я для тебе» одразу завоювали український радіопростір і досі перебувають у гарячій ротації на десятках радіо. І танцювальний кліп «Я для тебе»  набирає обертів на ТБ та у мережі. 

- Любов присутня усюди. На концертах «Любов Жива» я говорив про любов різними мовами і в різних стилях! – каже Павло Табаков. – Кожен свій виступ я закінчую такими словами: «Акумулюйте у собі Любов і щедро діліться нею зі світом! Так світ неодмінно стане кращим!». Я дуже радію, що після двох годин музики люди виходили із залу щасливими та окриленими! 

Табаков

Концерт у київському Caribbean Club завершився тим, що усі присутні хором співали разом із Павлом Табаковим – «Ой, чий то кінь стоїть», «Червону руту» і романтичний хіт «Тільки ти моя»! І врешті, публіка тричі викликала співака «на біс»! На крайній «біс» Табаков виконав акустичну версію пісні «Любов Жива», після чого зірвав овації: https://www.facebook.com/Pavlo.Tabakov/videos/1711651312210390/?hc_ref=ARSWAms_bwjQLnPIArJtu65w44WRtQOXuAyH2w3K2JLKrWgI9RfV0qQA_4_dYsy4CbU&pnref=story   

 

Расскажите друзьям
16 Ноябрь 2017
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист