Пророчі кадри: гурт Антитіла на лаві звинувачених

Пророчі кадри: гурт Антитіла на лаві звинувачених

Кадри з кліпу «TDME» гурту Антитіла, де вони сидять на лаві звинувачених стали пророчими, але як співається у пісні, яка увійде у альбом «Hello», «в кінці сценарію happy end». 11   лютого, у понеділок у Подільському суді міста Києва відбулося повторне засідання стосовно нібито порушення Антитілами патенту N74516. На засіданні група була присутня у повному складі. А от, підприємець з Луцька Сергій Лапковськи та  його представники вдруге не з’явилися у залі суду. У зв'язку з цим суд постановив не розглядати справу.

Але історія не закінчується. Оскільки справа закрита, суд не мав права розглядати зустрічний позов від групи Антитіла, який вона подала раніше, про захист авторських прав гурту і стягнення усіх судових витрат. Також, паралельно Антитіла  ініціювали процес по скасуванню абсурдного патенту Лапковсього і закликали музичну спільноту країни об'єднатися у вигляді звернень до Укрпатенту.

«Ми не опускаємося до рівня шахраїв. Відшкодування, яке вимагаємо - 1 гривня. Дякуємо усім, хто нас підтримував! Ми принципово доведемо справу до кінця аби кожен музикант в Україні творив вільно. Тим часом, запрошуємо усіх на наші стадіонні концерти туру HELLO, будемо порушувати музичні патенти разом!» - прокоментував фронтмен гурту Тарас Тополя.

Нагадаємо, під час підготовки до стадіоного туру «Hello» містами України гурт Антитіла отримав повістки до суду.Шахрай Сергій Лапковський висунув претензію Тарасу Тополі, Сергію Вусику та Максиму Сиволапу, що вони, нібито, під час створення композицій «Все красиво», «Молоко», «Дунай», використали його патент на корисну модель №74516 «Спосіб налаштування параметрів музичної композиції». Ціна позову: 1 018 692, 64 грн. Представником групи Антитіла у справі виступив відомий адвокат Ярослав Куц.У січні цього року відбулося перше підготовче засідання по справі, але це не завадило групі Антитіла успішно презентувати відеороботу «Вірила» та плідно працювати над шостим альбом, який буде скоро представлений.

 

Расскажите друзьям
12 Февраль 2019
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист