Рекорд України в рамках презентації пісні з дебютного альбому KiRA MAZUR «МІЙ FОLK»
obkladinka_al_bomu_KiRA_MAZUR

Рекорд України в рамках презентації пісні з дебютного альбому KiRA MAZUR «МІЙ FОLK»

Днями на аеродромі «5 океан», співачка KiRA MAZUR встановила національний рекорд України і стала «Першою співачкою, яка виконала пісню під час стрибка з парашутом». Таким незвичайним способом КiRA презентує свій дебютний альбом «Мій FOLK».

Важливо зазначити, KiRA стрибнула з парашутом вперше:

4200 метрів. Найбільше враження - це вихід з літака! Зробити цей крок, і піти вниз головою зі швидкістю 200км/год... Хвилина вільного падіння. І потім ще 4 з парашутом. І весь цей час знаєте що я робила? Співала! Таку подію вирішила присвятити виходу альбому #МІЙFOLK ! Тож прем'єра!» - поділилася KiRA MAZUR iз своїми шанувальниками у соц.мережах.

Співачка активно займається спортом, тому, вирішивши з`єднати два улюблених заняття, зробила виклик не  тільки Україні, але й собі. Також приїхали підтримати співачку, її шанувальниця та подруга, відома, як блогер та учасниця телепроекту «ТОП-модель по-українськи» Анна Суліма і продюсер та режисер «ЖивЯком» Олександр Махач.фото KiRA MAZUR 2

За всю історію незалежної України встановити національний рекорд вдавалось тільки декільком музикантам у різних категоріях: Ірині Білик, гуртам «Океан Ельзи» та АНТИТІЛА, Віктору Павліку. І до цього ряду співаків приєдналась ще KiRA MAZUR, як одна з найекстримальніших та найнеординарніших виконавців України.

Зі слів співачки, такий незвичайний спосіб презентації альбому є своєрідним закликом, насамперед, не боятися дивитися в очі страху, а навпаки боротися і звільнюватися від своїх комплексів, нав`язаних кимось або чимось. І перш за все, не забувати – ми вільні, сильні та унікальні!

КiRA MAZUR два роки відтягувала та водночас очікувала випуск альбому. Кожна з пісень, це своєрідний творчий та музичний експеримент співачки, що відрізняється еклектичним, але гармонійним стилем – поєднання ненав'язливого біту, інструментальних партій і народних мотивів, які довершує унікальний голос та оригінальна манера виконання.

«Я збирала найпроникливіше з емоцій у своїх творах... Я дуже люблю свої пісні, тремчу від кожної по-своєму. Із безлічі треків, які були презентовані та які залишалися «за кадром» протягом останніх років, я відібрала 10 найкращих. 10 МОЇХ пісень, в так званому мною українському звучанні – FOLK. Альбом включає два абсолютно нових твори «Зоря» та «Ти пішов». Саме запальний трек «Ти пішов» став моїм натхненням під час стрибку з парашутом і на останніх нотках тепла я вирішила відзняти відео в небі на нього.», – поділилась відчуттями співачка.

Також до альбому увійшли вже популярні та багатьма улюблені композиції артистки: «Карі очі», «Ти милий», «НАРОДНА», «Я би» та ін.

Расскажите друзьям
16 Октябрь 2018
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист