Віра Кекелія і Роман Дуда презентували довгоочікувану дуетну композицію «Тобі»
Vera_Kekeliya_i_Roman_Duda_1_1

Віра Кекелія і Роман Дуда презентували довгоочікувану дуетну композицію «Тобі»

Сьогодні, 17 жовтня, популярна музична пара Віра Кекелія і Роман Дуда, за романтичною історією якої на «Голосі країни» («1+1») спостерігала вся країна, святкує першу річницю весілля.

«Ми не любимо гучно святкувати особисті події. Для нас справжня романтика - це залишитися вдвох, насолодитися компанією один одного, або піти в особливе для нас місце. Річниця теж буде дуже камерною подією, подалі від чужих очей», - розповіла Віра Кекелія.

До цієї події пара приготувала особливий подарунок для своїх шанувальників - чуттєвий дует «Тобі», в якому поділилася найпотаємнішими переживаннями.

«Ця композиція про те, що кожен потребує когось ще, другу половинку. Чомусь же Бог створив нас такими. Це історія про двох людей, які вірять один одному, тягнуться один до одного, навчилися довіряти і відкриватися. Це наша історія, в ній - головне, що з нами сталося за цей рік», - говорить Роман Дуда.

 Як зізналися артисти, мелодія народилася ще в минулому році, після чого пара почала творчий пошук потрібного звучання. Наразі Роман та Віра працюють над кліпом до пісні «Тобі», який презентують найближчим часом.

Автором слів і музики композиції є Роман Дуда, який також виступив музичним продюсером спільно з Усеіном Бекіровим.

Роман зізнався, що спільна творчість з Вірою додає особливу родзинку стосункам пари.

Вера Кекелия и Роман Дуда 2

«За цей рік у нас було безліч яскравих моментів. Але як і раніше, кожен виступ Віри для мене - щось особливе. Кожен раз, коли вона виходить на сцену, а я стою поруч, відбувається якась магія, як першого разу. Я кайфую, коли ми виступаємо удвох. Я відчуваю її рухи і вібрації, ми підлаштовуємось один до одного і виходить дуже круто».

Віра Кекелія поділилася, чи легко працювати з чоловіком, і зізналася, що навіть у закоханих бувають суперечки:

«Стосунки не завжди допомагають в роботі. Іноді ми сперечаємося, кричимо один на одного, намагаючись щось довести, але потім розуміємо, що все це дурість, і є абсолютно незначним. Існують більш важливі речі - наші почуття, наприклад. У такі моменти мені просто хочеться притиснутися до Роми і сказати, наскільки він важливий для мене».

Композиція «Тобі» вже доступна для завантаження на інтернет-платформах ITunes та GooglePlay, а також для прослуховування на на YouTube.

Расскажите друзьям
19 Октябрь 2018
Новый канал
Тавр Медиа
Интер
Woman
Vodafone
Life 3G
Киевстар
Добавляй музыку и слушай!
плейлист