AboutCompany

УМИГ МЮЗІК є найбільшою компанією в сфері музичного видавничого бізнесу.
Першовідкривачем, новатором та лідером на ринку України. Ми – Музичне видавництво з 20ти річною традицією.
За два десятиліття успішної роботи, в наш каталог входить понад мільйон музичних творів, як вічної класики, так і сучасних хітів.
Метою нашої компанії протягом 20-ти років – розвиток індустрії, імплементація світових практик і стандартів, стратегічне партнерство з найбільшими світовими музичними видавництвами.

Цифрова дистрибуція та інновації:

Цифрові технології безповоротно змінили світ. УМИГ МЮЗІК є піонером і новатором у розробці нових послуг, платформ та бізнес-моделей в сфері Е комерції, а також цифрової дистрибуції контенту.

Розробка та здійснення маркетингових і промо-кампаній, СММ просування на основі досліджень ринку та багаторічного досвіду роботи в сфері шоу-бізнесу; ми використовуємо всі новітні інструменти та креативний підхід, як в онлайн (електронні ЗМІ, соціальні мережі, вірусний маркетинг), так і в оффлайн ресурсах (друковані ЗМІ, Радіо, ТБ).

Музика в кіно і на телебаченні:

УМИГ МЮЗІК активно просуває музичний каталог для використання в складі аудіо-візуальних творів (фільми, телесеріали, телепроекти, реклама), а також надає послуги з придбання ліцензій для використання творів із каталогів іноземних правовласників.

Юридичний супровід творчої діяльності артиста:

Якщо Ви артист нашого лейблу – Ваші інтереси для нас понад усе. Ми надаємо повний юридичний супровід та підтримку в області авторських і суміжних прав.
• складання договорів (передача / відчуження авторських і суміжних прав на інтелектуальну власність;
• аналіз юридичних ризиків за існуючими у артиста договорами передачі авторських / суміжних прав;
• реєстрація та захист авторських / суміжних прав, у разі їх порушення.

Партнери